Leden 2007nějaké fotky z natáčeni UEDW

25. ledna 2007 v 9:10 Videoklipy
Tenhle klip mě už teď uchvátil!!!

Celej klip EDRW

23. ledna 2007 v 9:00 *New*
http://tokiohotel.universal-pop.de/flashcards/uebers_ende_der_welt_video/index.php

Kousek vide UEDW

19. ledna 2007 v 20:49 *New*
krasny jako fakt to stoji za to,jen na zacatku to neni tak uzo!


Jedou do Prahy

17. ledna 2007 v 15:19 *New*
TOKIO HOTEL
Zimmer 483 Tour
TOKIO HOTEL POTVRDILI SVÉ PRVNÍ EVROPSKÉ TURNÉ!

Německá rocková senzace míří do České republiky.
Před čtveřicí Tokio Hotel, která si během velice krátké doby získala srdce tisíců fanoušků v Německu a následně i v dalších evropských zemích, Českou republiku nevyjímaje, se nyní otevírá zcela nová kapitola v jejich profesionální kariéře. Pro kapelu, kterou tvoří Bill, Tom, Gustav a Georg byl poslední měsíc ve znamení prací na novém albu "Zimmer 483", které spatří světlo světa 23. února 2007. Turné k nové desce odstartuje 16. března 2007 ve spolupráci s časopisem Bravo a televizním kanálem VIVA TV, a zavítá do největších evropských metropolí.
POKYNY POŘADATELE

1. Vstupenka platí jen pro uvedený den, hodinu, akci, místo konání a sedadlo, je platná pouze s kontrolním ústřižkem a opravňuje k jednomu vstupu. Po opuštění místa konání akce pozbývá platnosti. Dodatečnými úpravami se stává vstupenka neplatnou.V případě uplynutí platnosti vstupenky, jejího poškození, zničení, ztráty nebo krádeže nelze vstupenku vyměnit ani nahradit její hodnotu ani poskytnout jinou kompenzaci. Další převod, prodej nebo zbavení se vstupenky bez písemného souhlasu pořadatele nebo pokus o další prodej za cenu vyšší, než je na vstupence vytištěna, způsobuje její neplatnost. Držiteli takové vstupenky bude odepřen vstup na místo konání akce nebo bude vyveden a zakládá to důvod pro zabavení vstupenky bez náhrady její nominální ceny nebo jiné kompenzace.
2. Vstupenka je cenina, její padělání a pozměňování je zakázáno. Pořadatel odepře vstup na akci všem držitelům takových vstupenek.
3. Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení akce zodpovídá za vrácení vstupného pořadatel, nikoli prodejce vstupenek. V případě zrušení akce uplatní držitel vstupenky nárok na vrácení vstupného dle pokynů pořadatele. Servisní poplatky se nevracejí. Náhrada zvláštních nákladů (např. hotel, jízdní výlohy) se neposkytuje. Změna programu vyhrazena. Datum a čas akce mohou být změněny bez upozornění.
4. Je zakázáno fotografování a pořizování obrazových a zvukových záznamů v průběhu akce včetně přestávek, vyjma osob s povolením pořadatele.
5. Při plnění povinností vyplývajících z prodeje vstupenek bude akciová společnost SAZKA postupovat ve shodě s platnými Obchodními podmínkami pro poskytování služby prodej vstupenek na sportovní a kulturní akce prostřednictvím prodejní sítě SAZKA TICKET. Aktuální znění obchodních podmínek je k dispozici na www.sazkaticket.cz.
Vstupenky k sezení za 690 Kč, 600 Kč a 500 Kč, vstupenky k stání u pódia za 790 Kč a k stání za 590 Kč.

Tokio Hotel vystoupí v ČR

12. ledna 2007 v 10:05 *New*
Konečně se čeští fanoušci dočkají - nejprodávanější zahraniční kapela roku 2006 vystoupí v Čechách. Zatím je potvrzený koncert v Ostravě, o Praze se stále jedná. Kapela je v plné práci na novém albu, na internet prosákly již zprávy o uvažovaném názvu a písních, ale na oficiální vyjádření si budeme muset ještě počkat.

nový singl

9. ledna 2007 v 18:19 *New*
Již 12. ledna bude mít svoji rádiovou premiéru singl "Uebers Ende der Welt" německé formace Tokio Hotel. Oficiální vydání singlu je plánováno na 5.2. Album by mělo následovat vzápětí. Tokio Hotel během turné k albu navštíví i všechny země střední a východní Evropy, kde mají početné zástupy fanoušků.Odpust mi to

2. ledna 2007 v 17:52 povidky
Děj - smutný
Konec - Smutný, tragický
Hl. postavy - třiadvacetiletý Bill a jeho dcera Katrin

"Tatíííí...tatíííí..."křičela malá, asi sedmiletá holčička na černovlasého, mladého muže. Rozběhl se k ní a chytil jí do náruče. Nechtěl, aby viděla, že má v očích slzy...Myslel si, že nemůže mít dítě v sedmnácti letech, ale teď byl za malou Katrin vděčný...
"Kde je maminka tati?"zeptala se holčička a pevně svého tátu objímala. Dával jí pocit bezpečí. Vždycky, když byla s ním tak se nikoho a ničeho nebála.
"Pojď Katrin...půjdeme..."řekl černovlasý mladík, chytil dcerku do náruče a vydali se k jednomu domu.
"Kam to jdeme, tati?"nechápala holčička, ale bylo jí to jedno. Opřela si hlavu o tátovo rameno a zavřela oči. Tolik ho milovala.
"Za strejdou Tomem. Musím si s ním popovídat, víš?"odpověděl jí mladík a pohladil jí po vlasech. Jak jí to má říct??Jak??
Dorazili k malému, rodinnému domku. Dveře se automaticky otevřeli a v nich stál vysoký, hubený a krásný mladík s dredy v culíku.
"Bille..."vydechl, když viděl svého bratra s malou Katrin v náručí.
"Katrin...běž si hrát, ano?"řekl Bill dcerce, políbil jí do vlasů a Katrin odběhla do jiné místnosti.
Tom se na svého bratra podíval smutným pohledem a pak se bratrsky obejmuli.
"Už jsi jí to řekl?"zeptal se Tom Billa, ale ten zakroutil hlavou.
"Jak??Jak jí mám říct, že jeji matka zemřela??Jak??"křičel Bill, posadil se a dal si hlavu do dlaní.
Pořád tomu nechtěl uvěřit. Jeho velká a jediná životní láska...tolik Suzan miloval...tolik. Proč mu jí Bůh vzal?
Vzpomíná si na to jako by to bylo včera...Odehrávali svůj poslední koncert. TokioHotel končili svojí kariéru, kterou rozjeli skoro před deseti lety, když jim bylo čtrnáct. Před týdnem měli poslední koncert...v Tokiu. Bylo to úžasné. Když dohráli, na pódium za Billem vběhla Katrin a hnedka za ní Suzan. Objal je obě. Byl to tak nádherný a nepopsatelný pocit, až měl z toho slzy v očích. Ale pak...výstřel. Zazněl výstřel. Suzan se podívala Billovi do očí a pak mu spadla do náruče. Objímal jí pořád a pořád. Nechtěl jí ztratit. Šeptal jí, že všechno bude dobré...Ale nebylo. Kulka byla moc blízko u srdce a Suzan zemřela.
"Bille...musíš být silný. Jsi poslední, koho Katrin má. Mysli na ní."utěšoval Tom svého bratra a v očích ho pálily slzy. Zatracená sláva!! Všichni vědí, že kulka ale nezasáhla cíl. Cíl byl Bill.
"Nezvládnu to Tome."zašeptá Bill a utře si slzy z tváří.
Pak do pokoje přiběhne Katrin a posadí se Billovi na klín. Ten jí pevně obejme.
"Tati...ty brečíš?"zeptá se ho dětským hláskem a utře mu slzu z tváře.
"Miláčku. Miluju tě."zašeptá Bill své dcerce do ouška.
Katrin se k němu nakloní ještě víc a dá mu pusu na tvář. Pak se na něj usměje, obejme ho a znovu odběhne pryč.
"Tome...ty víš, co teď musím udělat."řekne Bill. Srdce má rozbité na tisíc kousků, které už nikdo nikdy neposbírá.
"Bille!! To ať tě ani..."
"Už mě to napadlo. Když je Katrin se mnou je v nebezpečí."zašeptá Bill a postaví se.
"Co chceš dělat?Utíkat?"
"Ne...to nikdy!Sbohem Tome...dávej pozor na mojí dcerku, ano?"
"Bille..."
Bill svého bratra naposledy obejme a pak se vydá ke dveřím.
Ještě se naposledy otočí. Uvidí Katrin, jak si hraje v dětském pokojíčku s panenkama. Usmívá se...
"Miluju tě, dceruško...snad mi někdy odpustíš."zašeptá Bill a odejde z domu pryč. Ví přesně, co teď musí udělat...když to neudělá, Katrin bude v nebezpečí a to on nikdy nedopustí. Suzan už na něj čeká a on to ví...
http://ff-th.blog.cz/rubriky/jednodilove-ffNa druhém konci světa

2. ledna 2007 v 15:14 | Katka... |  povidky
Na druhém konci světa
Stála na útesu , pomalu se stmívalo , a ona tam byla tak sama , jen ona a jedna vzpomínka , kterou nemohla vyhnat z hlavy , špatné myšlenky ... Znali se rok , poznali se na jedné party , padli si hned do oka , hodně lidí jim závidělo , ale to je neodradilo , žili jen pro sebe a pro svůj sen . On byl tak neobyčejný , byl jiný než ti , kterých je všude nával a ona si často říkala ''věřim v nás dva'' . Doufala , že tahle pohádka nikdy neskončí , ale poslední dobou se hádaly a hádky byli čím dál horší , byla to žárlivost , kterou ona tak nesnášela , ale měla jí v sobě a jeho chtělo pro sebe tolik lidí . Vyčítala mu to , ale to nevěděla , že on nikdy nezapomíná . Stála a pomalu se nakláněla ...vzpomínala na to dobré , když byli spolu , u sebe , viděla před sebou jeho tvář , znala jí dokonale , tak jako každý jeho pohled , patřily jen jí a on tu byl jen pro ní ..pro jinou tu nebyl , jen ona měla to o čem snilo mnoho jiných ... Koukla se na nebe .. jako by slyšela jeho poslední slova ''Už to tak nikdy nebude , už nikdy já pro tebe , každý jdeme svou cestou '' ...Pomalu jí stékají slzy , nemůže to být konec , měla to být pohádka , ale proč končí takhle , jen samá prázdnota . Na tomhle místě se sházeli , měli klid od lidí , kteří jim nepřáli .. ted' je tu sama a čeká jestli příjde , ale poslední naděje jí pomalu mizí , nezvládá to , už to takhle nemůže být dál , ona ho miluje , ale on jí už ne . Začíná pršet , ona stále stojí , a přemýšlí jaký to je tam dole , tak na druhém konci světa , tam , kde se čas náhle zastaví , pomohlo by jí to ? Prší stále víc a ona si potichu zpívá písničku kterou jí on zpíval , složil jí pro ní , byly v ní city ..Zem pod ní klouže , pomalu zavírá oči a stále si zpívá a vidí ho před sebou , ve své mysli , vidí jeho mandlové oči a jeho úsměv , který jí vždy rozesmál . Koukne se na svou ruku a brečí ještě víc , nesnáší to jméno , které tam má hluboce vyryté , prstem přejede pomalu po písmenkách B.I.L.L...v uších jí zní tony té písničky .. zamýšlí se nad textem ...Přijd' a zachraň mě , nezvládnu to bez Tebe...opakuje to stále dokola ..už nemůže dál ...už ne..Zapípá jí mobil...nechce se kouknout kdo jí píše , ale nakonec to udělá , je to on ..Tiše řekne'' Bill '' .. ty vteřiny než se zpráva ukáže jsou nekonečné ...pak čte pro sebe ...''Nikdy to už nemůže být pravé , ty jsi pro mě už skončila , když půjdeš po proudu tak já už půjdu vždy proti ! '' To je to co nikdy nechtěla slyšet a nechtěla si to nikdy přiznat . Už nikdy nemůže zažít to co dřív , ted' je tak sama , jen ona a ta nekonečná tma kolem ní .. koukne se dolu , až úplně dolů ..Třeba když skočí , tak jí narostou křídla a ona bude volná ...bude jinde , tam kde není smutek a bolest .. koukne se naposled na nápis na ruce ..nemůže se usmát , nejde to ..zavírá oči a v duchu si zpívá...ví , že dělá dobre..už je nechce otevřít a vidět tenhle svět , který jí tak ublížil..ztrácí rovnováhu , a je za to ráda...Pak už jen padá .... V hlavě jí zní ty tony .. Snad jí ted' narostou křídla a ona bude volná a bude konečně št'astná ..tenhle svět už pro ní není ..
Katka ...


rette mich z Echa2006

1. ledna 2007 v 20:03 Videoklipy
http://www.youtube.com/watch?v=uaBH5pItG_E&NR

Krasny videjko

1. ledna 2007 v 13:26 Videoklipy
http://www.youtube.com/watch?v=d2F5FfRUOBU&mode=related&search=