Duben 2007

Blog Jaquese

30. dubna 2007 v 13:56 spřátelené blogy
http://tokio-rock-group.blog.cz

Through the monsun

30. dubna 2007 v 13:38 Videoklipy
http://www.youtube.com/watch?v=IAaGBrpJxlQ

Blog Marti.Kaulitz

21. dubna 2007 v 14:20 spřátelené blogy
http://fan-th-kp.blog.cz/Blog Dumika :)

19. dubna 2007 v 10:12
http://dominci.blog.cz/

David Jost??Rozctvrtit :(

16. dubna 2007 v 18:30 *New*

Omlouvám se,našla jsem to na jednom blogu ale nezapsala jsem si jeho adresu, tak se moc omlováááám

Upřímně si myslím, ze je to pravda ale rada bych vedela vase nazory

Tokio Hotel v tento den mají vystouit v Sazka areně... asi něco mezi 10-11 přijíždí před Sazku aby zvladly situaci VSD-Hamburg (ochranka TH).... Tobi, Stefan, Dirk a Seppel se vrhli k davu faninek čekajicích před Sazkou, Saki (hlavní bodyguard) tam také chvili pobívalale pak se stratil do Sazky. Seppel o stavu jak to vypadá informoval Davida (manažer TH) a ten když viděl stav před Sazkou a kolik nás tam je (informace o sektorech atd... měl už z dřívějška, dostal je od IK, ale nejspíše počítal že většina lidí ještě příde a koupí si lístek na místě). Jost když se dozveděl že v hale bude 8-9 tisíc lídí, řekl klukům že nemá cennu hrát, že je nás tam málo, a přemlouval je aby koncert jednoduše zrušili. Kluci se na něj dívali na zpusob "cože???" (btw, dle mýho zdroje prej ty obličeje stáli za to :D), potom se do něj pustili že to má cenu a že to odehrajou, ale david, že to nemá cenu ať to nedělají a kluci že ano že koncert bude a on to nezmení. Potom se začali hadat ještě o dalších vecech. Když david s třisknutím dveří odešel kluci byly sklamani, dost je to vzalo. Do toho měli ještě potyčku z pořadatelem - Interkoncerts, který jim nevyhověl v jejich podmínkách. Nejvíc to sklamaní a zaroveň zlost daval na jevo Bill, ale nejspíše byly na tom všichni stejně. V tomhle stavu neměli kluci naladu už na nic, na žádné meetka, fotoshootingy, interviewa atd. A toho david využil, hodilo se mu to, a všechno bylo zrušeno (Podle českych medii samozřejmě proto že sou kluci rozmazlení spratci...). Sakimu najednou stoplo příval nové prace, ale ujal se jí. David odmítal cokoli dělat a proto Saki dělá veškerou praci za něj. (Mohli ste si během koncertu všimnout že i Saki chodil po podiu).Koncert sice proběhl ale né uplně tak jako si kluci přáli. Jeden z bratrů Kaulitzových i po koncertu upustim že udělli dobře že koncert nezrušili. Po koncertu se na kluky nahrnula další buzerace od Josta. Bill dost vybouchnul, kluci se drželi víc zkratka ale bylo na nich vidět že sou v podobnym stavu jako frontman. Potom taky začal Bill kolabovat, proto se rychle přesunuli do hotelu vysprchovat, najíst. Nasedli do tourbusu a vydali se vtříct Waršavě.
Jednomu polskému radiu se také Bill svěřil že vše u nich neklape jak má.... Bill: "Chtěli jsme aby naši fanoušci měli zažítek na který nikdy nebudou moci zapomenout. Bohužel se nám to nezdařilo. Uvedomili jsme si, že i přes veškerou snahu neuspějeme, pokud máme v našem teamu lidi, kteří nám úspěch nepřejí" Ve Waršavě to už bylo lepší a Jost se trochu uklidnil, s těma svýma kecama. (A to tam bylo 6 tisíc holek, ale měli menší halu). Ale v Ostravě zase začal a chytli se s nim snad ještě víc než v Praze, David v první polovině koncertu se zbalil a odjel pryč. Po tour už s nima nadale nejede. A v tu chvíli už vše spadlo na Sakiho, ktery ted zastává pozici hlavního bodyguarda a managera Tokio Hotel zaroveň. Kluci jsou s toho špatní, né kvuli tomu že by Saki dělal něco špatně, ale to chovaní z davidovi strany nečekali, a na Bennyho je toho už taky moc. To je i vysvětlení toho "incidentu" v Budapešti kdy faninku před hotelem naplacli na zeď, a duvod toho proč je na faninky nepříjemný. V Ostravě to probíhalo lépe než v praze, dalo by se i říct že se kluci i více předvedli, ale přesto to nebylo tak jak by chtěli. Po koncertu upět nasedli do tour busu, sice je faninky nechtěli pustit a postavili se jim před ně ale po příjezdu policie se vydali na hotel kde se osprchovali, něco požili a vyjeli do Bratislavy. Když zmizeli z dohledu fanoušků cely to všechno na ně dolehlo a oni začali kolabovat....s jediným rozdílem oproti Praze. V ten den, teda spíše noc, už všichni.....Dokonce se mluví že David Jost od nich odchází, či snad už odešel..... Tyto informace mám od příbuznyho jednoho člena Tokio Hotel teamu, takže budou pravdivý. Příde mi že David si chtěl jen nahrabat peníze a teď když má dost tak začaldělat problemy, nebo ja už opravdu nevim.......
Tady ho mate s Billem

http://th-petice.blog.cz/0704/tokio-hotel-petice


Koncert do Plzne??

8. dubna 2007 v 10:41
Ahojky..Podle všeho moje mega guuuut kamí zařídila (její tatka) aby byl koncert jistější že by byl v PLZNI!protože to nemá ani na starosti IK tak by to nikdo nezkazil byla by i autogramiáda,shootingy,rozhovory atd..!
Jako sponzor by byla agentura : A-production, Media production koncerts
BTW:Koncert je jistý na 60%!!!!!!!!!!!!!!!!!
zdroj:http://th-petice.blog.cz/0704/koncert-presunut-do-plzne
holky snazte se prsiiiiim

PETICE PRO TH

8. dubna 2007 v 10:31
Ahojky Lidičky...

Jdu hned k věci...a to k uternímu koncertu naších oblíbenců Tokio Hotel!
Jak jste se už mohly dočíst na několika blogách se už rozneslo kdo může za skažený KONCERT v Praze a hlavně v TOUR483!

Jo IK!My jako České Faninky bychom to dokázali líp!Koncert byl super,ale zasloužili bysme si lepší atmostféru bylo nás tam hodně,ale jen přece bych se ani nedivila kdyby TH ani nepřišli na koncert...:-(Je to smutný a hnusný když si pomyslíte jaký TH měli požadavky...Dyt byli uplně minimální!TV,Ručníky,pinpongový stůl,stolní fotbálek atd...!Proč jim to IK neposkytla?To jim snad závidí slávu a peníze?Jsou fakt nesnesitelný a jak se zdá zkazí tím i koncert v Ostravě!
Kluci proto odložili i Shootingy,Rozhovory a hodně očekávanou autogramiádu..:-(
Myslíte že bude něco z toho v Ovy?Možná ano,ale pokud to má nastarosti IK,jakož má tak to zkazí.!!!

Co takhle uděla PETICI o zopakování koncertu!Abychom dokázali Tokio Hotel že i my CZ fans stojíme zato a že i my jsme skvělí publikum!

Na koncert pokud by PETICE dopadla bychom si museli asi počkat nebo bychom se mohly dohodnout s Nějakou AGENTUROU a jeli bychom na koncert do Německa nebo do Rakouska...Co vy nato?

Marti,Miša a Klarka

Kontakty na nás jsou...ICQ : 194-341-297 ( Marti )

a náš Mail je TH.Petice@seznam.cz

Zveřejnujte to dál na blogy PROSIM!

BTW:Snad nám to k něčemu bude..:-(

Vyplnte!!!

Jmeno:
Bydliště:
Věk:
Kam bys chtěl/a na opakovaný koncert? DE×A(Rak.):
ttvoje WWW:
Kontakt (mail,ICQ..):

Odešlete to na e-mail.... TH.Petice@seznam.cz

http://th-petice.blog.cz/0704/tokio-hotel-petice
Program

7. dubna 2007 v 12:53 Koncerty

O koncertu

7. dubna 2007 v 12:50 Sazka arena 3.4.2007
Cirkulárka a nehty škrábající po tabuli? Příjemný zvuk oproti čtyř tisícům hystericky ječících puberťaček jako na pražském koncertě kapely Tokio Hotel.
To byl nejsilnější dojem z úterního koncertu německé poprockové kapely v Sazka Areně. Pro každého hudebního zvědavce šlo o bizarní zážitek. Vyprodáno rozhodně nebylo, dobrá polovina plochy zůstala neobsazena.
Start koncertu byl ohlášen už na šest večer. V koridorech brouzdala děvčátka mezi deseti a patnácti lety s nápisy Bill (popřípadě Bill a Tom) na tvářích, podmalovanýma očima a rozcuchanými vlasy, nezřídka v doprovodu rodičů.
Nízký věkový průměr se ukázal být výhodou při nákupu alkoholických nápojů - fronty nebyly - a výzvy barmanů, abychom se prokázali občanským průkazem, lze při třicítce na krku vyhodnotit jako lichotku.
Dvě rozjívená děvčátka šokovala kolemjdouci dotazem, jestli nemají kondom... na balónek. V hale se ve vzduchu pohupovala nafukovací srdíčka, svítící mávátka a transparety.
V sedm hodin Arena potemněla, scéna sestavená s proděravělých pohyblivých plechů se rozzářila a pískot nabral na síle. Věřte, že když člověk křičí deset minut tak, že si musí zacpávat vlastní uši, a že takto hlasově vybavených malých slečen tam nebylo málo, je to vážně na hranici únosnosti.
Subtilní zpěvák Bill Kaulitz s dikobrazím účesem vypadal jako Gábina Partyšová imitující Tinu Turner. Černé nehty s bílými okraji podrthovaly jeho androgynní image, ale každý soudný člověk musel uznat, že je kupodivu sympatický.
Úvodní skladby z druhého alba Zimmer 483 s hutnými kytarami zněly tak dobře, že to vybízelo k otázce, zda je zvukař génius, nebo jestli klukům za pódiem někdo nepomáhá.
Po třetí písni Bill poprvé promluvil a publikum nadšeně reaguje. Když mu ale při ploužáku vítr začal rozevlávat natupírované vlasy, bylo to spíše k smíchu. Ne tak jeho zpěv, který lze označit za výtečný.
Po mutaci, kterou musí mít ve svých sedmnácti nutně za sebou, mu zůstal čistý chlapecký hlas a při Durch den Monzun přesvědčuje, že zpívá naživo, rozhodně minimálně tenhle hit, všechny ty strašlivé výšky totiž nechává odzpívat publikum.
Šílenství kulminuje při hitovce Schrei. Schrei je česky výkřik a z plna hrdla křičí opravdu celá hala. Když si při dalším pomaláči Bill kleká, objeví se i pár zapalovačů, které ovšem do rukou dětí nepatří...
Po hodině jde kapela z pódia a než se vrátí na přídavek, přemýšlím, jestli těmhle čtyřem skoro dospělým klukům nedělá problém hrát pro malé holčičky a jak to vlastně všechno mají.
Jako bonus zpívá Bill za doprovodu svého dvojčete Toma dvě akustické písně, a teď bych přísahala, že ta Tomova španělka naživo není. V detailním záběru se z plátna blýská Billův piercing v jazyce a propichovači z pražských tetovacích salonů budou mít pár příštích měsíců vyděláno.
Prodrat se nyní do kotle je kupodivu bez problémů, malé holky nemají moc ostré lokte. Člověk se v tom o hlavu menším německy řvoucím davu kýve ze strany na stranu a říká si, jaké je to vlastně milé překvapení.
Není to laciné ani infantilní, mladí kluci hrají dost dobře, celá show je profesionální a pro současné dvanáctileté holky je to pořád lepší hudební průprava než jakou byly Kroky Františka Janečka a Hložek s Kotvaldem.
Každopádně dnes bude v mnoha třídách při školní výuce nezvyklé ticho. Dětské hlasivky po tomhle náporu zákonitě nemůžou fungovat.
Editor: iDNES.cz, Veronika Koloušková


Předskokan Tokio hotel v Praze

1. dubna 2007 v 19:26 *New*
http://tokio-hotel-de.blog.cz/
Tak tady se pise ze Tokio Hotel bude mit jako předskokana Ewu Farnou.No to se máme na co těšit......