Komentáře

1 Marsy Marsy | Web | 1. srpna 2007 v 22:03 | Reagovat

Ahojky,dostala sem takový docela fajn nápad...Mi totiž asi taky rodiče nedovolý jet až do Plzně:-(((( protože sem z O-vy a je to fakt dost daleko,ale tet k věci...možná by bylo pro hodně nás výhodnější a možná i levnější kdyby se uspořádal zájezd...tet vám možná proběhlo hlavou něco na ten zbůsob že sem upe praštěná,ale ne!Mám to fakt promyšlené,tatka jezdí autobusem,tak by nám to mohl zařídit,zastávky pro vás by sme udělaly třeba v ově,brně a praze a fakt sy myslím že by to vyšlo levněji...a určitě výhodněji,když někteří rodiče nechcou tak daleko(např.:moji...)tak by to aji ocenily no musely bychom se nějak domluvit,ale podmínka je,že aby se uspořádal takový zájezd,tak nás to toho busu musí být nejmín 15:-)myslím si že to určitě pujde a abysme se pořádně dohodly tak mi napište na icq 220-197-378 tak zatím páááčko,a uvažujte o tom:-))) Jo a jestly se ti ten nápat líbí tak to rozhlas dál,at nás je co nejvíc,jo a máš ůžasný blog:-)páá

2 Anče Anče | 26. dubna 2008 v 12:23 | Reagovat

Bill: "Bez lásky nemůže být polibek a už vůbec ne sex!"

Dvojčata poprvé nahlas přiznala, že si při koncertech prohlížejí dívky v davu a různými znameními si dávají najevo, která se komu líbí, a navzájem své objevy hodnotí. Prý i to je další důvod, proč se zpátky do Česka těší. Odmítají však, že by tam chtěli jet jen proto, aby si užili s několika dívkami. "To že si navzájem nenápadně ukazujeme, která holka koho zaujala, je pravda. Ale je obrovská blbost si myslet, že se do Česka chceme vrátit, jen abychom ty holky sbalili a užili si s nimi," trochu dotčeně prohlásil Bill. "Kdyby nám šlo jen o to, nemusíme dělat ani koncert, stačila by jen autogramiáda a pak si ze všech těch čísel, co nám holky nenápadně dávají, nějaké vybrat a užít si. Ale to my neděláme - to vůbec není náš styl! Ty holky, kterých si všimneme na koncertech, vůbec neznáme - jen se mně nebo Tomovi líbily, nebo se třeba hezky usmívaly, ale to je všchno." Tom, známí tím, že on s bližším kontaktem s fanynkami problémy nemá, se jen culil a zdálo se, že chce doplnit vlastní názor, ale nakonec byl zticha.

Speciálně Bill už dlouhodobě odmítá jakékoli intimnosti se všemi dívkami, když je vůbec nezná. "Tak jasně, že bych si celkem přál mít svou holku. Ale nemá cenu to nijak hrotit. Mám se fajn i bez holky, takže až to přijde, tak to přijde. O nic nejde. Už se o mně dokonce někde psalo, že jsem homosexuál. To jsem se musel vážně smát. Jsem na holky, ale nemusím mít holku za každou cenu, když bych se v tom vztahu jen trápil. To si radši počkám, aby to stálo za to. Proto jsem se žádnou holkou už dlouho nespal, ani se se žádnou nelíbal. Bez lásky nemůže být polibek a už vůbec ne sex!" řekl rázně Bill. "V tom jsem s bráchou každý jiný. O mně se už veřejně ví, že si rád užívám, a neznám lepší užívání než právě s holkami. Já jsem prostě spíš na akci než na lásku. Bill je romantik," přiznal se se smíchem Tom.

Kromě koncertu by při své příští návštěvě v Česku chtěli TH údajně uspořádat velkou autogramiádu, aby fanynkám vynahradili zrušená setkání při poslední návštěvě. Jak to ale nakonec dopadne, nad tím vším zatím visí velký otazník. O případných novinkách vás samozřejmě budeme informovat.

casopis Sweet17

zdroj:http://th-ichbinteufelin.blog.cz/0707/sweet-17-cervenec

Komentáře

[1] Marsy, web, 1.8.2007 22:03

Ahojky,dostala sem takový docela fajn nápad...Mi totiž asi taky rodiče nedovolý jet až do Plzně:-(((( protože sem z O-vy a je to fakt dost daleko,ale tet k věci...možná by bylo pro hodně nás výhodnější a možná i levnější kdyby se uspořádal zájezd-ježiš TH sou teplouši

3 GZKJKJKJKLJJLJL GZKJKJKJKLJJLJL | 29. května 2008 v 17:16 | Reagovat

kjlkhlbhjlj

h

jkJHLHJLHJLHJLL    HNUSHJ

jkJKHJLK

jkjh

ljh

l

lhj

lhj

lhjljh

lkjlh

jkljhkgphojkígihjukghiéh

hkuj

lju

ll

jhl

hjlk hvlk

hjk hl

hvl hv

lhlhlkljklklhj

jh

hjk

kjk

k

bh

kjkj

hj

gh

bjbjk

kh

nk

bjkbh

jh

ghgh

hg

jhhg

hg

kh

jhg

khgkhg

i

ugii

FUUUUUJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ

4 fdvdvc fdvdvc | 30. května 2008 v 17:07 | Reagovat

ffffffffuuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjj tokio hotel sou nechutnyyyyyyyy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.